logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Jaki obiekt tu powstanie ?

sloneczne-tarasy

Wiemy już jakie przeznaczenie będzie miał budynek przy wjeździe na giełdę rolno-spożywczą w Przecławiu. Kończy już się wieloletnia inwestycja firmy "Rolhurt" - wg najnowszych planów ma tu powstać Dom Seniora "Słoneczne Tarasy"

 

Jeszcze w zeszłym roku Rolhurt wystawiał się na targach nieruchomości ze swoim apartamentowcem, w prasie i internecie pojawiła się sprecyzowana oferta sprzedaży luksusowych mieszkań "Pod Zodiakiem" w cenie 5350 zł/m. Wiosną tego roku zniknęły reklamy i strona internetowa, a w wakacje pojawiło się nowe logo i napis "Słoneczne Tarasy". Obecnie ciężko uzyskać konkretne informacje na temat szczegółów tej inwestycji. Przedstawicielka firmy obiecała nam w II połowie września więcej danych na ten temat.

Budynek, który kiedyś miał być biurowcem, jest bardzo dużych gabarytów. Przeglądając ulotki z inwestycji "Pod Zodiakiem" można przeczytać, że powstanie: "Budynek mieszkalno-usługowy jednoklatkowy, cztery kondygnacje nadziemne i jedna podziemna z usługami nieuciążliwymi. Na parterze z lokalem biurowym (626m2), lokalem np. pod fitness (350m2) i garażem podziemnym na 11 samochodów osobowych. Ilość mieszkań w budynku 41 (jedno, dwu i trzypokojowe). Budynek z windą...." 

Po naszej wizji lokalnej i rozmowie z robotnikami wiemy, że obiekt nie będzie przypominał "typowego domu starców" - to zupełnie inna, znacznie wyższa klasa obiektu. "To będzie budynek o wysokim standardzie, właściciel nie żałuje pieniędzy na wykończenie, wybiera materiały wysokiej klasy tak, aby podnieść komfort i prestiż Domu Seniora" - dodał jeden z robotników na budowie.

Nas także cieszy że budynek pięknieje i przestanie być wiecznym placem budowy. Być może mieszkańcy Warzymic i Przecławia znajdą tam pracę. Trzymamy kciuki za powodzenie inwestycji.


Pin It