logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Bal Seniora 2019 [DUŻO ZDJĘĆ]

bal seniora 31Bal seniora na trwałe wpisał się do ważnych wydarzeń gminy Kołbaskowo. Co roku liczne grono seniorów żegna wspólnie karnawał w tanecznych rytmach.  Jak widać na zdjęciach seniorzy lubią się spotykać i wspólnie bawić. W tym roku impreza dla odmiany odbyła się w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej.

 

 

 

- Było wspaniale, świetna zabawa, już czekamy na kolejną edycję - mówili zgodnie uczestnicy wczorajszego Balu Seniora 2019, którym, jak widać na zdjęciach, uśmiechy nie schodziły z twarzy:)

Na balu bawiło się ponad 250 seniorów z Gminy Kołbaskowo, najwięcej przyjechało z Przecławia i Stobna. – Zawsze bawimy się tu świetnie. To też okazja do spotkania się ze znajomymi. Taki bal to strzał w dziesiątkę – mówili z uśmiechem.

Oprawę muzyczną zapewniała znana już w regionie grupa Electro Boogie, która prezentowała największe szlagiery zagraniczne i polskie, od "Sempre Sempre" Al Bano & Romina Power, przez niezmiennie popularną od lat piosnkę "Przez Twe Oczy Zielone" zespołu Akcent, po hity Maryli Rodowicz z nieśmiertelnym "Wsiąść do pociągu byle jakiego" i Haliny Frąckowiak z żywiołowym "Papierowym Księżycem". Podczas balu wystąpiły dwie grupy wokalne z naszej gminy: Retro ze Stobna oraz Siadliczanki z Siadła Górnego. Trzeba przyznać, że to był wspaniały występ w pięknych strojach! Uczestniczki otrzymiały wielkie owacje.

Bal Seniora, na który zaprosiła seniorów Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo, ma już swoją historię. Tegoroczna edycja była już dziewiątą. Bawiono się tym razem w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej, który zlokalizowany jest w Dobrej. Uczestników balu na miejsce oraz z powrotem do domów zawiozły wynajęte przez Gminę Kołbaskowo autokary.

 

 

Tekst i fot. J. Dworzyński UG Kołbaskowo

Pin It