logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Laura Łącz w Przecławiu [DUŻO ZDJĘĆ]

Laura Lacz16 maja mieliśmy przyjemność gościć u nas znaną polską aktorkę, piosenkarkę i pisarkę Laurę Łącz. Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach i przedstawieniach teatralnych. Jest autorką książek dla dzieci, m.in. Sekret czarnego łabędzia, Spełnione marzenia oraz Bajki i wiersze na cztery pory roku.

 

 

Laura Łącz wystąpiła z recitalem "Między mną, a Tobą". Koncert miał formę montażu poezji z muzyką, a wykonane piosenki tematykę dopasowaną do treści poetyckiej - piosenki z okresu XX-lecia międzywojennego oraz utwory własne artystki. Tytuł zaczerpnięty z twórczości Bolesława Leśmiana, a w programie recytowane były również wiersze tego poety, jak również innych, głównie Juliana Tuwima i K.I.Gałczyńskiego.

Obchody tegorocznego Tygodnia Bibliotek zakończyliśmy wyjątkowo - mówi Anna Boczek, dyrektor GBP w Kołbaskowie. Mieliśmy wielką przyjemność gościć w naszej bibliotece aktorkę, pisarkę, piosenkarkę znaną chyba wszystkim, jak nie z telewizji to z desek teatru. Recital, z którym do nas przyjechała był wspaniały. Mieliśmy okazję do zadumy, ale królował przede wszystkim humor. Okazało się, że poezja wcale nie jest taka straszna. Było bardzo miło. Aktorka jest osobą bardzo otwartą i przystępną, ma bardzo dobry kontakt z publicznością. Korzystając z okazji chciałabym bardzo podziękować Panu Przemysławowi Falenciakowi z zespołu Magic Loud. Bez niego i jego pomocy przy obsłudze technicznej ten recital po prostu by się odbył. Również dziękuję publiczności za liczne przybycie i gorący aplauz. 

Tekst i foto : GBP Kołbaskowo

Pin It