logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Tak tanio jeszcze nie było!

Auchan paliwaMinimum pół godziny trzeba czekać aby zatankować w Ustowie. Od dziś to najtańsza stacja paliw w całym województwie. Litr bezołowiowej dziewięćdziesiątki piątki kosztuje 3,29 zł. Do stacji od rana ustawiają się długie kolejki.

 

 

 

O tym, że mamy tanią stację paliw na naszym terenie wiemy już od dawna. Ale chyba nikt nie przypuszczał, że może być tak tanio. Różnica na jednym litrze paliwa pomiędzy innymi stacjami zbliża się złotówki. Chętnych na tanie paliwo w Auchan jest tak dużo, że oczekujące auta momentami utrudniają przejazd ulicą Floriana Krygiera oraz dojazd do centrum handlowego "Auchan". A podobno ma być jeszcze taniej.

  reklama

Ostoja

Zamrożenie gospodarek i spowodowane tym niższe zużycie surowców, zwłaszcza ropy naftowej, oraz zapełnienie dostępnych zbiorników niewykorzystaną nadwyżką „czarnego złota” przełożyło się na pierwsze w historii ujemne wyceny teksańskiej ropy WTI - mówi Dr. Jakub Bogucki, analityk rynku paliw. W ubiegłym tygodniu jej cena spadła do minus 37 dol. za baryłkę. Na stacjach benzynowych ceny ujemne nie są, ale systematycznie spadają. Według prognoz w tym tygodniu można spodziewać się dalszej zniżki detalicznych cen paliw.

 reklama

Montessori 2

I wszystko na to wskazuje, że stacje próbują sprzedać wszelkie nadwyżki drogiego paliwa. Ponieważ niektóre z ich mają już ceny poniżej trzech złotych za litr. Przykładowo w Bydgoszczy na stacji "Auchan" E95 już kosztuje 2,95 zł a na Tesco w Rudzie Śląskiej zapłacimy 2,97 zł.

Jedynie na stacjach "Orlen" w jest ciągle drogo. Litr E95 w Szczecinie na Eskadrowej kosztuje 4,13 zł, na Goleniowskiej 4,14 zł a w Kołbaskowie przy A6 4,13 zł.

Auchan paliwa 1

Auchan paliwa 2

Auchan paliwa 5

Pin It
Tags: paliwa , auchan , ustowo , cena , obniżka