logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Jutro otwarcie nowego sklepu Leroy Merlin w Ustowie

leroy8 maja 2020 roku Leroy Merlin Szczecin Kołbaskowo otwiera drzwi dla klientów. Jest to 67 sklep sieci w Polsce i trzeci w aglomeracji Szczecińskiej. Sklep jest zlokalizowany na granicy Szczecina i gminy Kołbaskowo, przy Centrum Handlowym "Auchan" - Ustowo 49.

 

 

 

 

Mieszkańcy Szczecina i okolic będą mogli skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług dla domu i ogrodu. Na powierzchni 10 000 m2 dostępnych będzie ponad 30 tys. produktów. Sklep będzie dysponował przestronną powierzchnią dla materiałów budowlanych, gdzie klienci będą mogli w łatwy sposób zapakować zakupione materiały bezpośrednio do samochodu. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępny jest parking z ponad 400 miejscami parkingowymi.

  reklama

Ostoja

Leroy Merlin Kołbaskowo, to już trzeci sklep Leroy Merlin w aglomeracji Szczecińskiej, który pozwoli bardziej równomiernie rozłożyć ruch klientów w naszych sklepach, co korzystnie wpłynie na bezpieczeństwo oraz możliwość odpowiedzenia na indywidualne potrzeby klientów – komentuje otwarcie Zbigniew Adamczak, Dyrektor Sklepu.

Zespół blisko 120 pracowników sklepu doradzi klientom w doborze odpowiedniego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb i realizowanego projektu. Każdy pracownik sklepu jest wyposażony w smartfon z aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyspieszają znacząco obsługę.

W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich sklepach Leroy Merlin w Polsce wprowadzone zostały procedury i rozwiązania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom. Ograniczamy ilość klientów, którzy mogą przebywać w tym samym czasie w sklepie, zapewniamy płyny dezynfekcyjne, rękawiczki jednorazowe a nasi pracownicy korzystają z maseczek lub przyłbic ochronnych. Regularniej dezynfekcji poddajemy wszelkie przestrzenie, z którymi styczność mają klienci i pracownicy, w tym wózki i koszyki. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa w sklepach znajduje się na stronie leroymerlin.pl.

 reklama

Montessori 2

Sklep Leroy Merlin Szczecin Kołbaskowo otwarty będzie w poniższych godzinach:
- od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 - 21:00
- w niedziele handlowe w godzinach 9:00 – 20:00

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należących do AFM, utworzono ADEO.
Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy sklep w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 67 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portal oferia.pl. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców.

Pin It