logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Wypadek w Warzymicach jednak śmiertelny!

wypadek warzymiceDziś około południa w Warzymicach doszło do wypadku. Jadący drogą krajową nr 13 zderzył się z wyjeżdzającym z osiedli samochodem osobowym. Policja wprowadziła na długie godziny ruch wahadłowy na odcinki w okolicach czerwonej torebki. W późniejszych godzinach okazało się, że poszkodowany w zderzeniu motocyklista zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń wewnętrznych.

 

 

Wypadek według relacji świadków miał miejsce na kilka minut przed południem. Wyjeżdżający z osiedla Kresy w Warzymicach kierowca skody uderzył jadącego motocyklistę. Kierujący motocyklem na niemieckich tablicach rejestracyjnych bardzo ucierpiał w zderzeniu i został odwieziony przez pogotowie do szpitala. 

  reklama

Ostoja

 reklama
jas poziomo

Policja przez bardzo długi czas prowadziła rutynowe czynności i ustalała przyczyny wypadku. W rejonie Warzymic, utworzyły się gigantyczne korki. Na odcinki gdzie wydarzył się wypadek wprowadzono kierowany ruch wahadłowy, który jednak nie rozładował dużego ruchu, który zwykle jest w tej okolicy.

Późnym popołudniem okazało się, że niemiecki kierowca motocykla zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń wewnętrznych. Utrudnienia drogowe koło Warzymic na drodze krajowej trwały do godziny 16:00

 

wypadek warzymice 2

Pin It