logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Policjant z Przecławia walczy o życie po upadku z dużej wysokości. Pilnie potrzebna krew!

policja antyterrorysciDo nieszczęśliwego wypadki doszło podczas szkoleń antyterrorystycznych. Przebywa on obecnie w ciężkim stanie w Szpitalu Klinicznym nr 1 przy Unii Lubelskiej. Koledzy apelują o oddawanie krwi. Najbardziej potrzebna jest grupa BRh+ (taką ma Paweł), ale jak podkreślają specjaliści krwiodawstwa, każda grupa krwi się przyda, ponieważ zapotrzebowanie jest ogromne.

 

 

 

  reklama

Ostoja

 

Powracamy do sprawy Pawła W. z Przecławia. Kilka dni temu opublikowaliśmy apel jego kolegów w mediach społecznościowych następującej treści:

Zwracamy się z apelem do wszystkich honorowych dawców krwi, policjantów, pracowników Policji oraz osób, które mogą pomóc (grupa krwi bez znaczenia) .
Pilnie potrzebna krew dla sierż. Pawła Wichrowskiego – policjanta Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, który uległ poważnemu wypadkowi (w chwili obecnej stan funkcjonariusza jest bardzo ciężki, walczy o życie).
Policjant aktualnie przebywa w Szpitalu Klinicznym nr 1 przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie, na oddziale Urazów Wielonarządowych.
Osoby, które mogą oddać krew, prosimy o zgłoszenie się do najbliższej stacji krwiodawstwa i zaznaczyć u lekarza że oddają krew dla "PAWEŁ WICHROWSKI, ODDZIAŁ URAZÓW WIELONARZĄDOWYCH SZPITAL PRZY UL. UNII LUBELSKIEJ, SZCZECIN". W razie wątpliwości oraz pytań można zadzwonić na numer sekretariatu RCKiKK w Szczecinie 91 42 43 600.

  reklama

Hair-House

 

Policjant z Przecławia upadł na ziemię z wysokości drugiego piętra. Brał u dział w ćwiczeniach na terenie ośrodka należącego do straży pożarnej. Zadanie polegało na wejściu po drabinie linowej w pełnym rynsztunku. W pewnej chwili jeden z funkcjonariuszy spadł z drabiny.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w poniedziałek 14 grudnia, jak informuje prokuratura. Wykonywane są czynności w sprawie pod kątem nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu lub nieumyślnego narażenia na utratę życia.