logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Przecław Festiwal 2021 już za miesiąc! Chylińska, Kwiatkowski, Szczygieł i Teatr w Przecławiu!

przeclaw festiwal chylinskaDokładnie za miesiąc (18 czerwca) na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbędzie się druga edycja Przecław Festiwal. Impreza jest bardzo wyczekiwana, ponieważ w zeszłym roku przez pandemię organizator był zmuszony odwołać wydarzenie. W tym roku Przecław Festiwal został podzielony na trzy dni.

 

 

Dzień Pierwszy: 18.06.2021 (piątek) - otwarcie bram godzina 17:00.
W tym dniu na scenie zobaczymy gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

O godzinie 19:00 na scenie pojawi się Michał Szczygieł - artysta którym pierwszy raz usłyszano w 2017 roku podczas programu The Voice of Poland. Od tamtej pory jego utwory usłyszeć można praktycznie we wszystkich stacjach radiowych w Polsce.

O godzinie 20:30 swój występ da Dawid Kwiatkowski - młody artysta, które uwielbia młode pokolenie. Pochodzi z pobliskiego Gorzowa Wielkopolskiego. Wydał sześć solowych albumów studyjnych. Dwie wydane przez niego płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów otrzymał jedną platynową płytę i jedną złotą.

O godzinie 22:00 na scenie pojawi się Agnieszka Chylińska - piosenkarka i autorka tekstów. Do 2003 roku wokalistka zespołu O.N.A. Kilka lat później postanowiła występować SOLO. Wydała kilka płyt, które osiągały rekordy sprzedaży, a single bez problemu wskakiwały na pierwsze miejsca list przebojów. Ponadto Agnieszka Chylińska to także gwiazda programów typu Talent Show, gdzie zasiada w jury.

Ponadto podczas wydarzenia na wszystkich czekać będzie sporo atrakcji: Strefy animacyjne dla najmłodszych, strefy cateringowe, punkty handlowe i rękodzielnicze, konkursy dla publiczności i wiele, wiele innych…

Na wydarzenie obowiązują bilety, które są dostępne na stronie bilety.fm i ticketos.pl 

reklama

Centrum Stomatologii Zabscy

Dzień Drugi: 19.06.2021 (sobota) - start godzina 12:00
W tym dniu na scenie zobaczymy spektakle teatralne.

Godzina 12:00 scena w GOKSiR - Na początek propozycja dla najmłodszych. Spektakl „Calineczka” w wykonaniu aktorów Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.
Maleńka bohaterka wyrusza w świat, by odkrywać jego piękno, ale także kryjące się w nim zagrożenia. Wędrując przez rozmaite krainy napotyka miejsca przytulne i słoneczne, jak i te mroczne i niesympatyczne. Spotyka istoty przyjazne jak i te jej nieprzychylne... Losy Calineczki układają się w opowieść o poszukiwaniu przyjaźni i miłości. O potrzebie niesienia pomocy potrzebującym, wzajemnym szacunku, wrażliwości na cierpienie innych, dobroci - o tym wszystkim jest ten ciekawy spektakl.

Godzina 14:00 plac przed GOKSiR - Teatr Ulicy (pokaz plenerowy).

To propozycja dla osób które są fanami pokazów ulicznych. W tym czasie na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu wystąpi Kamil Żongler. To profesjonalne Show w cyrkowo-klanowej aranżacji.

Godzina 19:00 scena GOKSiR - premiera spektaklu "KORA. Falowanie i spadanie” w wykonaniu aktorów Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. 
Kora fascynuje. Nawet, kiedy jej już nie ma, zostały evergreeny Maanamu i jej własna legenda. Może zachwycać, może obrażać, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Kora zawsze mówiła to, co myślała i z lubością opowiadała, jak istotną rolę w jej życiu odgrywają sny. Dlatego i my wyśniliśmy nasz teatralny sen o Korze w spektaklu "Kora. Falowanie i spadanie". Usłyszycie w nim największe przeboje Maanamu i przepłyniecie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie. I miłość. Bo według niej każda miłość zaczyna się od miłości i naprawdę nie sposób się z tym nie zgodzić.

Na wydarzenie obowiązują bilety, które są dostępne na stronie bilety.fm i ticketos.pl (dotyczy spektakli o godz. 12:00 i 19:00)

  reklama

Hair-House

 

Dzień Trzeci: 20.06.2021 (niedziela) - start godzina 12:00 (Wstęp bezpłatny)


W tym dniu zapraszamy całe rodziny na dzień familijny. Podczas tego wydarzenia przez kilka godzin uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu atrakcji.
Na scenie zobaczyć będziemy mogli pokazy tańca Hip-Hop, Latino, koncerty grup muzycznych i pokazy sportowe. Ponadto dla najmłodszych przewidziano strefę dla dzieci, gdzie będzie można spróbować swoich sił przy modelowaniu balonów, puszczaniu gigantycznych baniek, wziąć udział w zawodach sportowych czy warsztatach plastycznych. Do tego specjalne seanse bajkowe w kinie zachód. Organizator przewiduje tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie bez względu na wiek, choć oczywiście największą radość z uczestnictwa będą miały maluchy.

przeclaw festiwal plakat 1

Pin It