logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Gramy z Orkiestrą miesiąc wcześniej!

Puszka WOSP JasWprawdzie jubileuszowy, trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero pod koniec stycznia. Ale wzorem poprzednich lat już można wrzucić pierwsze złotówki do puszek rozlokowanych na terenie naszej gminy. Jest ich około dwadzieścia. Z czego najwięcej w Przecławiu. A gdzie dokładnie?

 

 

W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najlepszego standardu leczenia wzroku u dzieci. Gminny sztab zarejestrowany pod numerem 4542 prowadzony jest przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

reklama

Pan Bratek Mierzyn Mikołaj Choinka

 

W tym roku przecławski finał będzie trwał dwa dni. Już w sobotę na terenie GOKSiR odbędą się różne ciekawe i atrakcyjne wydarzenia dla całych rodzin. A wieczorem na scenie o godzinie 19:00 wystąpią Damian "Viking" Usewicz oraz Michał Pałubski w specjalnym Stand-Up dla WOŚP. Tym razem zamiast biletów wstępu - będzie obowiązywać datek do orkiestrowej puszki.
A w niedzielę, wraz w ogólnokrajowym finałem, w Przecławiu odbęda się koncerty, występy, licytacje, Kiermasz Książki Przeczytanej oraz bieg "SIE MA ZDROWIE". Pod wieczór tradycyjne "światełko do nieba" oraz koncert "Time To Express" i "House Of Death"

A jak można wesprzeć orkiestrę już dzisiaj? Działają stacjonarne puszki rozlokowane na terenie całej gminy Kołbaskowo.
Znajdziemy je w następujących punktach:
Sklep Jaś w Przecławiu,
Bagietka (Czerwona Torebka),
Kwiaciarnia Sempreverde (Czerwona Torebka),
Serwis Opon FULL-GUM Przecław,
Punkt Przedszkolny przy SP w Przecławiu,
Szkoła Podstawowa w Przecławiu,
Żłobek w Przecławiu,
Przedszkole Publiczne w Przecławiu,
Urząd Gminy Kołbaskowo,
Salon Fryzjerski Gutowska Warzymice,
Kwiaciarnia Botaniczna w Przecławiu,
Sklep Zoologiczny Reksio w Przecławiu,
Restauracja Rucola na terenie GOKSiR Przecław,
Fun Fit na terenie GOKSiR Przecław,
Szkoła Podstawowa w Będargowie,
i oczywiście w GOKSIRze.

  reklama

Hair-House

 

Liczba miejsc rośnie z dnia na dzień - mówi Mariusz Skóra, szef gminnego sztaby WOŚP. Nasze puszki stają również poza gminą Kołbaskowo. Na przykład w Szkole Podstawowej nr 1 w Policach, Salonie Urody FreeStyle (Szczecin, ul. Śląska), Centrum Sportowe REDA (Szczecin, osiedle Reda), Warsztat Samochodowy Żelepień (Mierzyn).

Organizatorzy przygotowali na licytację plakaty i płyty z autografami różnych wykonawców, kalendarze oraz różne orkiestrowe gadżety. Pierwsze licytacje w internecie na profilu FB pod adresem https://www.facebook.com/events/388682166306089 Organizatorzy przyjmują jeszcze na licytacje rękodzieło, vouchery, i wszystko to co może zamienić się w pieniądze dla WOŚP.

 

WOSP gielda gadzetow

 

Pin It