logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Wypadek na przejeździe w Stobnie. Lądował helikopter [ZDJĘCIA]

Wypadek StobnoDziś około godziny 15:00 doszły do wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kierowca jadąca od strony Będargowa/Bobolina nie zachowała należytej ostrożności i wpadła pod nadjeżdżający pociąg relacji Grambow - Szczecin. Poszkodowaną zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

 

To kolejny wypadek na przejeździe kolejowym w naszym regionie. Na szczęście tym razem nieśmiertelny. Siła uderzenia pociągu w forda focusa kombi była tak duża, że zostało ono przeciągnięte o kilkadziesiąt metrów oraz kompletnie zniszczone. Ranna w wypadku, 59 letnia kobieta, z dużymi obrażeniami została wyciągnięty przez ratowników. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej.

  reklama

Fruktolinka

 

Hair-House

Magnolia Przeclaw baner medium 22

 

Zaraz po wypadku w Stobnie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który nieprzytomną ranną przetransportował do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie. Do tej pory trwają utrudnienia w ruchu. Zamknięty jest przejazd kolejowy w Stobnie - policjanci kierują ruchem. Dla połączeń PolRegio od DB między Niemcami a Szczecinem zorganizowano komunikację zastępczą. Utrudnienia mogą potrwać do wieczora.

 

AKTUALIZACJA - Kobieta prowadząca samochód miała bardzo dużo szczęścia - czuje się dobrze, okazuje się że ma jedynie uraz nadgarstka. W samochodzie był przewożony także pies, któremu też nic się nie stało!

Pin It