logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Za nami przecławski Halloween [FOTORELACJA]

halloween 1Gra terenowa przy przecławskim GOKSiR'ze, występ iluzjonisty, zabawy i konkursy czekały na przebrane dzieci i rodziców przez całe sobotnie popołudnie. Można było zagrać w grę, wziąć udział w konkursie, pomalować sobie buzię albo... zbierać punkty aby dostać się do kufra z nagrodami.

 

 

 

 

Pierwsze drużyny dzieci pojawiły się przed domem kultury już zaraz po godzinie 13:00. W tym roku konieczne było nabycie wcześniej bezpłatnego biletu wstępu za okazaniem Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca. A niespodzianek i zabaw dla dzieci było sporo.

  reklama

Fruktolinka

 

Było zabieranie jajek pajęczycy, rąbanie ziemniaka czy wbijanie gwoździ. Dużo frajdy dzieciom sprawiał labirynt u Czarownicy, wulkan u Fizyka oraz hula-hop u Klauna. Był też rebus z ziaren dyni "Kołbaskowo", trafianie piłeczkami z równoważni i dopiero po zdobyciu kompletu punktów każdy przebieraniec mógł otworzyć kufer z nagrodami.

  reklama

Hair-House

 

Wewnątrz budynku na dzieci czekał słodki i słony poczęstunek, były kosze z jabłkami od firmy Sady Rajewscy. Na scenie wystąpił iluzjonista a każdy przebrany mógł sobie zrobić bezpłatne zdjęcia z wywołaniem w fotobudce.

reklama

Auchan rekrutacja

 

Całe wydarzenie zorganizowała gmina Kołbaskowo w ramach kampanii "Postaw Na Rodzinę"

 

Pin It