logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Zapraszamy na "Białą Sobotę". To już 6 października.

zaproszenie na biala soboteSerdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Kołbaskowo na Białą Sobotę, która odbędzie się 6 października w Szkole Podstawowej w Przecławiu. W godzinach 8:00 - 14:00 będzie można skorzystać z szeregu porad lekarzy specjalistów a także wykonać bezpłatne badania np. osteoporozy, słuchu, badań urologicznych i diagnostyczne (glukoza TSH, lipidogram, kreatynina, morfologia). Na miejscu można będzie skorzystać z bezpłatnych konsultacji endokrynologicznych, ortopedycznych, kardiologicznych, dermatologicznych i neurologicznych.

 

To już dziewiąta "Biała Sobota", którą organizuje Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. I za każdym razem stawia na profilaktykę, bo lepiej jest wcześniej zapobiegać, niż później leczyć. Do organizacji imprezy, jak co roku, aktywnie włącza się wójt gminy Małgorzata Schwarz.

W sobotniej akcji zdrowotnej będzie uczestniczyć także Podolog Anna Brudzynska z firmy "Podologia Szczecin" oraz Protetyk Słuchu Justyna Czyż z firmy "Akustyna" z Centrum Medycznego "Melcormed" w Szczecinie. Przecław odwiedzą także uczniowie i nauczyciele z Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Na kilku stanowiskach będzie można skorzystać z masażu, arteterapii, pomiaru RR, BMI i EKG oraz dowiedzieć się na temat profesjonalnej higieny jamy ustnej.

W sobotę będzie także kilka wydarzeń towarzyszących. Dzieci i młodzież będą mogli uczestniczyć w "Pchlim Targu" na którym będzie można wymienić lub sprzedać używane zabawki, książki, płyty czy gry. Czynna będzie kawiarenka rady rodziców oferująca gorące napoje i domowy wypieki.

Więcej szczegółów na plakacie. Zapraszamy!

biala sobota 6 pazdziernik

Pin It