logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Dwóch kandydatów z Przecławia na listach do Sejmu

NasiMieszkancyNaListachWyborczychMieszkańcy naszych osiedli, Shivan Fate oraz Paweł Mirowski znaleźli się na listach wyborczych zgłoszonych przez największe ugrupowania w wyborach do Parlamentu RP. Shivan Fate kandyduje z list Koalicji Obywatelskiej - Paweł Mirowski z list Prawa i Sprawiedliwości. Głosowanie już za 5 tygodni - w niedzielę 15 października.

 

 

Tegoroczna kampania wyborcza będzie wyjątkowo krótka. 15 października odbędą się wybory do Sejmu i Senatu RP. Równolegle z głosowaniem do Izb Parlamentu odbędzie się także referendum. Pierwsze plakaty i ulotki pojawiają się na naszych osiedlach oraz w skrzynkach pocztowych. Na listach wyborczych, na pierwszych miejscach znajdziemy znanych Posłów i Senatorów z pierwszych stron gazet. Jednak na odległych pozycjach znajdziemy także dwóch kandydatów z Przecławia.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Shivan Fate, kandyduje z listy Koalicji Obywatelskiej z pozycji 23. Jak pisze o sobie "urodziłem się w Kurdystanie, a wychowała mnie Polska, obie tak samo kocham". Mieszka od 25 lat w Przecławiu oraz pracuje w Szczecinie. Jest obecnie radnym Powiatu Polickiego, działa w organizacjach pozarządowych oraz pracuje w Urzędzie Marszałkowskim, w którym jest zastępcą dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej. Jego szczegółowy program wyborczy można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/fate.shivan

Shivan Fate KO poziomy

  reklama

Hair-House

Na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości, na pozycji 11 znajdziemy Pawła Mirowskiego, mieszkańca Przecławia. Jest on obecnie wiceprezesem Narodowego Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Wcześniej był m.in. Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, dyrektorem Centrum Infrastruktury Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police, wicestarostą polickim i zastępcą Burmistrza Polic Jego szczegółowy program wyborczy można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/profile.php?id=100006320683050

Pawel Mirowski PiS poziomy

 reklama

Ancora Warzymice

Niestety nasi mieszkańcy znajdują się na dość odległych miejscach na listach wyborczych. Jednak warto wiedzieć, że wygrywa ten kandydat, który otrzyma jak najwięcej głosów, a nie ten, który jest wyżej na liście.