logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Shivan Fate - "Chcę być Starostą"

starostwo powiatoweNa początku lutego, podczas startu kampanii samorządowej, mieszkaniec naszych osiedli, radny powiatu polickiego, Shivan Fate zadeklarował chęć objęcia stanowiska Starosty Polickiego. Uwarunkował to dobrym wynikiem wyborczym. Dziś już wiemy, że po wczorajszych wyborach Koalicja Obywatelska osiągnęła bardzo wysoki wynik wyborczy i zdobyła 9 mandatów w 19 osobowej radzie.

 

 

 

 

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wyników naszej koalicji zarówno w naszej gminie, jak i w pozostałych gminach tworzących powiat policki - mówi Shivan Fate. Brakowało nam zaledwie około 100 głosów, aby zdobyć trzeci mandat, który zapewniłby nam samodzielną większość w radzie powiatu.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

Hair-House

 

Koalicji Obywatelskiej rzeczywiście potrzeba zaledwie jednego mandatu. Biorąc pod uwagę koalicje na szczeblu krajowym, w tym z Trzecią Drogą, łatwo można przewidzieć, że pierwsze rozmowy mogą być skierowane w stronę Tomasza Czubary, który uzyskał mandat z list Trzeciej Drogi. Na razie Koalicja Obywatelska nie musi angażować się w rozmowy koalicyjne ze Wspólnotą Samorządową Gryf XXI, choć warto pamiętać, że oba ugrupowania podpisały porozumienie o współpracy przed wyborami.

  reklama

WolneSlowa GIF

Magnolia Montessori Przecław Przedszkole Żłobek

 

- Moje deklaracje z lutego są jak najbardzie aktualne, chcę być Starostą - potwierdza Shivan Fate. Będziemy otwarci na rozmowy ze wszystkimi siłami w powiecie, ale dopiero po zakończeniu drugiej tury wyborów na Burmistrza Polic. Przed wyborami zawarliśmy porozumienie z Burmistrzem Diakunem, i do czasu ogłoszenia wyników nie podejmiemy żadnych decyzji.