logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Zabawa w Lawendowej już za nami.

karnawal-w-lawendowejZa nami udana impreza karnawałowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. W ostatni weekend ponad 100 osób z Przecławia, Warzymic i okolic wspólnie bawiło się w restauracji Lawendowa. We wspólnym rytmie zatańczyli starsi i młodsi, panie i panowie, znajomi, koledzy, sąsiedzi i zupełnie obce sobie osoby. Bo impreza miała także charakter zapoznawczy i integracyjny.

 

 

Bilety na zabawę karnawałową rozeszły się błyskawicznie. Dla odmiany w tym roku - zamiast orkiestry - do tańca zagrał DJ Adam. Punktualnie o 20:00 z konsolety poleciały pierwsze przeboje, a parkiet pustoszał jedynie na czas krótkich przerw.

Goście tak dobrze się bawili, że z przyjemnością przedłużyliśmy zabawę do godziny 3:00 - mówi Adam Mićko szef "Lawendowej". Mieszkańców, dla których zabrakło biletów, zapraszam na bezpłatne karnawałowe dancingi w piątki i soboty, oraz na ostatni piątek karnawału 28 lutego. Niestety na ostatnią sobotę karnawału mamy już komplet.

Organizator - Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo dziękuje mieszkańcom za liczne przybycie i już zapowiada podobą imprezę pod koniec tego roku.

 

Pin It