logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Relacja z VIII Sesji Rady Gminy

08-sesjaNa ostatniej sesji (16 maja) radni wydali opinię w sprawie wykonania budżetu Gminy Kołbaskowo za 2010 rok, otrzymali informację o stanie mienia komunalnego oraz zapoznali się rocznym sprawozdaniem finansowym Wójta. Komisja Gospodarcza negatywnie zaopiniowała przystąpienie do sporządzenia Studium dla Barnisławia i Bobolina w związku z propozycją lokalizacji elektrowni wiatrowych. Inwestor nie przeprowadził konsultacji społecznych a na ręce Przewodniczącego Ryszarda Wierzbickiego wpłynął już pierwszy wniosek mieszkańców protestujących przeciwko tej inwestycji.

 

 

Na poniedziałkowej sesji pojawiło się 14 radnych (nieobecny był p. Edward Sroka). Sekretarzem obrad została p. Apolonia Roszak. Do porządku obrad dostępnego TUTAJ dodano także punkt o nabyciu od Skarbu Państwa nieruchomości po byłej Straży Granicznej z wykorzystaniem na potrzeby Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego. Pod koniec obrad odczytano odpowiedzi na zapytania i wnioski z poprzedniej sesji. Pani Wójt podziękowała za pomoc w zorganizowaniu Przeglądu Artystycznego oraz poinformowała o nadchodzących imprezach plenerowych. Całość nagrania audio jest dostępna TUTAJ.

Zaraz po sesji odbyło się spotkanie z sołtysami gdzie omówiono plan imprezy "Kiełbaskowo w Kołbaskowie". Aby ułatwić sołtysom kontakt elektroniczny z mieszkańcami - utworzonych zostało 18 skrzynek email - każda ma adres typu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tak więc adres email do "naszych sołtysów" to odpowiednio :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  i  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pin It